Nowości w Brodnicy coraz więcej

Jedną z realizacji, której poświęciliśmy ostatnie pół roku, jest salon kosmetologii estetycznej Alfa. Znajdująca się w Centrum Medycznym Alfa przy ul. Sienkiewicza 25, klinika urody posiada nowoczesne gabinety przystosowane do obsługi pacjentów w czasie pandemii.

Co dokładnie tam znajdziesz?
Wszystko, co zapewni Ci zdrowy i młody wygląd! Od stylizacji paznokci przez zabiegi pielęgnacyjne skóry po zaawansowane zabiegi medycyny estetycznej.

Więcej info na
www.alfa-kosmetologia.pl

Oznakowanie zewnętrzne oraz wewnętrzne

Pierwszym etapem było przygotowanie logotypu pasującego do standardu kliniki oraz wykonanie oznakowania na drzwiach gabinetów.

Idealnym rozwiązaniem okazały się złote elementy oznakowania wkomponowane w folię szronioną. Dzięki temu została zachowana prywatność w gabinetach oraz nadała elegancki styl pomieszczeniom.

Następnym krokiem było zaprojektowanie kasetonów podświetlanych. Tworząc styl graficzny oczywistym było utrzymanie tonacji kolorystycznej. Czarne kasetony z dibondu oraz przestające złote litery na froncie tworzą spójną całość. Dodatkowo w recepcji zawisły złote lustrzane litery z PMMA.

Jeśli chcesz poznać idealny materiał dla Twojej reklamy, umów się na konsultację.

Cała identyfikacja musi być spójna a przede wszystkim autentyczna. Taka w którą odbiorca jest w stanie uwierzyć, dlatego tak ważnym elementem są autentyczne miejsca, modelki / modele, produkty oraz maszyny, które zostały uwiecznione na fotografiach poniżej. Każdy materiał jest unikalny i jest stworzony od zera.

Foldery reklamowe

Popularnym sposobem na przedstawienie oferty odbiorcom – są foldery reklamowe. Ich rozmiar, rodzaj papieru, sposób wykonania, składane lub jednostronne pokazują z jaką branżą mamy do czynienia. W tym wypadku musiała zostać zachowana elegancja. Format podręczny DL składany w C, grafika stonowana i przejrzysta, gramatura papieru 250. Główna wartość = tekst z elementami graficznym.

Ze szczegółową wizytówką, ofertą oraz cennikiem Alfy spotkacie się na ich stronie internetowej, którą także mieliśmy okazje projektować. Adres poniżej:

www.alfa-kosmetologia.pl