Jak ważny jest Twój wizerunek?

Najnowszą usługą, z której mogą skorzystać nasi klienci jest fotografia. We wstępie znajdziesz odpowiedzi na takie pytania:
  • dla kogo fotografia?
  • jaką funkcję pełni fotografia w Twoim wizerunku?
Jeśli masz swoją markę lub publikujesz treści w mediach społecznościowych to profesjonalne zdjęcia przydadzą się nie raz. Dzięki profesjonalnej sesji wizerunkowej można  zdobyć zaufanie, wiarygodność oraz sympatię potencjalnych klientów/kontrahentów.

Czym jest sesja wizerunkowa?

Sesja wizerunkowa to rodzaj zdjęć biznesowych, ale o luźniejszym charakterze. Najczęściej zdjęcia są mniej formalne, mogą być robione we wnętrzach firmy, w pracowni, ukazując fotografowaną osobę przy pracy. Zadaniem fotografii wizerunkowej jest wykreowanie image’u, który przedstawi daną osobę jako wiarygodną, uczciwą oraz profesjonalną.

Zapytaj o ofertę fotografii

W ostatnim czasie mieliśmy okazję fotografować Karolinę, właścicielkę salonu specjalizującego się w makijażu permanentnym. Fotografie zostały wykonane w miejscu pracy, aby przedstawić modelkę w   otoczeniu zgodnym ze stanowiskiem jakie zajmuje. Już w trakcie fotografowania czuliśmy że ta współpraca będzie niesamowicie owocna. Karolina miała swoją wizję sesji, ale z chęcią słuchała rad i wskazówek z naszej strony. Stylizacja i make-up zostały dopasowane do charakteru sesji.

Fotografia wnętrz

Kolejnym krokiem współpracy było wykonanie fotografii wnętrz. Miejsce pracy Karoliny jest nowoczesne, estetyczne, dlatego podczas sesji zależało nam, aby jak najlepiej oddać jego charakter. Odpowiednia aranżacja wnętrz i profesjonalna obsługa tworzą przyjazną atmosferę oraz spójny wizerunek firmy.