biale

PEŁNA OFERTA

Wizualizacje domów • Oklejanie aut i witryn • Fotografia reklamowa • Strony internetowe
Kompleksowe rozwiązania dla reklamy zewnętrznej oraz social media

Oklejanie samochodów i witryn

Jedną z naszych podstawowych specjalizacji jest oklejanie samochodów i witryn. Klasyczną i sprawdzoną reklamą, ale także i ozdobą jest oklejone auto. Mała naklejka może stanowić delikatny akcent i podkreślać styl auta. 

Wizualizacje 2D / 3D

Głównym fundamentem naszej pracy jest projektowanie graficzne. Tworzymy projekty użytkowe, ulotki, wizytówki, grafikę dla social media.

Dodatkowo tworzymy wizualizacje 3D, wizualizacje budynków oraz produktów. Wizualizacje 3D tworzymy w oparciu o rysunki techniczne.

Strony internetowe

Wizytówka internetowa Twojej firmy jest bardzo ważnym elementem w projektowaniu wizerunku. Internet jest w dzisiejszych czasach najważniejszym kanałem informacyjnym. Posiada ogromną siłę i przewagę nad tradycyjnymi mediami.

Zaprojektujemy prostą responsywną stronę internetową dla Twojej firmy. Będziesz widoczny w internecie oraz social media. Skonfigurujemy reklamy sponsorowane na Facebooku oraz dopasujemy kampanię Google Adwords

Fotografie wizerunkowe oraz reklamowe

Piękne wnętrze Twojej firmy, ciekawy zawód jaki posiadasz a może profesjonalny wizerunek osobisty? To wszystko możemy uwiecznić na fotografii, która opowie Twoją historię.

Montaże / Litery 3D / Kasetony podświetlane

Realizują reklamę zewnętrzną otrzymujesz kompleksowe rozwiązanie – czyli wraz z jego montażem. Baner, kaseton czy litery przestrzenne – zamontujemy i podłączymy zasilanie jeśli jest taka potrzeba.

Montaże obejmują także oklejanie witryn i samochodów.